Fenerbahçe, Fransız teknik adama teklifini sundu

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Fransa’ya Giderek Laurent Blanc’a Teklifini Sundu

Fenerbahçe’de görevden alınan Cocu’nun yerine düşünülen ilk isim Laurent Blanc oldu. Sportif direktör Comollli, yurtdışına gidip Fransız teknik adama teklifini sundu.

Fenerbahçe’de Phillip Cocu ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışı hız kazandı. Sarı-lacivertli kulüp resmi girişimde bulundu ve sportif direktör Damien Comolli’nin vatandaşı Laurent Blanc’a teklifini yaptı.

Fenerbahçe’nin Sportif Direktörü Damien Comolli, yurtdışına gidip ünlü teknik adam ile yüz yüze görüştü. Fransız teknik adam ise sarı lacivertlilerin yaptığı resmi teklifi düşünmek için zaman istedi.

LAURENT BLANC KİMDİR?

Montpellier forması ile futbol yaşantısına adım atan ve ardından Napoli, Nimes Olympique, Saint Etienne, Auxerre, Barcelona, Marsilya, İnter, Manchester United formalarını giyen Laurent Blanc; Bordeaux, Fransa Milli Takımı ve Paris Saint German takımlarında teknik direktör olarak görev yaptı. Toplamda 97 kez Fransa Milli Takım formasını terleten Blanc, savunma oyuncusu olmasına karşın 17 gol atma başarılısını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir