Casuslukla Suçlanan Fenerbahçeli 3 Antrenör, Ali Koç’la Görüşmek İstiyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un casuslukla suçladığı 3 antrenör, Ali Koç’la görüşerek yaşanan olayları anlatmak istiyor.

Fenerbahçe’de görevlerine son verilen, ardından da başkan Ali Koç tarafından kulübün sırlarını dışarıya sızdırmakla suçlanan yardımcı antrenörler Alper Aşçı, Murat Öztürk ve Turgay Altay farklı bir adım atmaya hazırlanıyor.

Aşçı, Öztürk ve Altay’ın savunmaları alınmadığı gerekçesiyle üzgün oldukları ve kendilerini ifade edemediklerini belirttikleri, basın açıklaması yapmak yerine Başkan Ali Koç ile bir araya gelerek yaşanan olayları anlatmak istedikleri belirtildi.

BAŞKAN ALİ KOÇ’LA GÖRÜŞMEK İSTİYORLAR

3 antrenörün de olayların Başkan Ali Koç’a tek taraflı anlatıldığını ve aslında yaşananların başka boyutları olduğunu söyledikleri ve bu nedenle konuyu kamuoyu önünde tartışıp kulübe zarar vermek yerine direkt Ali Koç’un karşısında kendilerini anlatmak istedikleri ifade ediliyor.

Aşçı, Öztürk ve Altay, görevlerine son verildiği bildirildikten sonra tesislere alınmamış, bu sırada yapılan incelemelerde, futbolcularla ilgili veri ve istatistikleri başka bir adrese elektronik postayla gönderdiklerinin belirlendiği açıklanmıştı.

Öte yandan, üç yardımcı antrenör de, görevlerine son verildikten ve Başkan Ali Koç tarafından suçlandıktan sonra tüm ısrarlara rağmen basına açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir