Melih Mahmutoğlu 3 yıl daha Fenerbahçe’de

Melih Mahmutoğlu 3 yıl daha Fenerbahçe’de

Fenerbahçe’nin milli basketbolcusu Melih Mahmutoğlu, sarı-lacivertli takımla sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

İç transferde Ahmet Düverioğlu, Jan Vesely ve Ali Muhammed ile sözleşme yenileyen Fenerbahçe Beko’da son imza da kaptan Melih Mahmutoğlu’ndan geldi. Sarı-lacivertli ekip, milli basketbolcunun sözleşmesini üç yıl daha uzattı. Fenerbahçe, Mahmutoğlu’nun sözleşmesi hakkında resmi siteden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, önümüzdeki sezonların kadro planlaması üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda yapılan anlaşma kapsamında ekibimiz, takım kaptanı Melih Mahmutoğlu’nun sözleşmesini üç yıl daha uzatmıştır.

Fenerbahçe formasını 2013-14 sezonundan bu yana başarıyla terleten, 2015-16 sezonundan itibaren de takım kaptanı olarak görev yapan Melih Mahmutoğlu, bu süreçte kazanılan tarihi başarılarda önemli pay sahibi oldu. Ekibimizle üst üste beşinci Final-Four tecrübesini yaşayacak olan ve Avrupa şampiyonluğu da dahil olmak üzere elde edilen büyük başarılarda önemli payı bulunan Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe formasını 2021-2022 sezonunun sonuna dek giymeye devam edecektir.

Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve sporcumuz için hayırlı olmasını diler, Melih Mahmutoğlu’na Fenerbahçe forması altında nice büyük başarılar ve kupalar dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir