Titanic’ten çocuklara yarı yıl müjdesi

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’in bünyesindeki Titanic Deluxe Golf Belek’in küçükhanımlara ve beyefendilere özel olarak tasarladığı Tini Kids Club’ta çocuklar için eğlence dolu bir macera başlıyor. Yaş gruplarına özel olarak günlük kiralık osmanbey hazırlanan hem keyifli hem de eğitsel etkinliklerin yer aldığı Tini Kids Club, tüm çocukları sömestir tatilinde Titanic Deluxe Golf Belek’e davet ediyor.

Sömestire özel eğlenceli etkinlikler Tini Kids Club’ta

Titanic Deluxe Golf Belek’e gelen minik konuklar, Tini Kids Club’ta yaş gruplarına özel olarak hazırlanan programlarla eğlenirken hayallerindeki tatili yaşayacaklar. Çocukların sağlığı düşünülerek ahşaptan özel tasarlanmış interaktif oyun salonları, bale ve günlük kiralık nişantaşı jimnastik odaları, 03-11 yaş arası çocuklar için düşünülen eğitici programlar ile mini konuklar eğlence dolu anlar yaşayacak. Sinema salonlarının da bulunduğu Tini Kids Club’ta en güzel filmleri izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Tini Kids Club dans etkinlikleri, karaoke, olimpik oyunlar, yaş kategorilerine göre hobi, sanat atölyeleri gibi etkinliklerle minikler için unutulmaz bir tatil fırsatı sunulacak.

Ebeveynlere ve çocuklara özel golf dersi

Çocuklar için tren vagonu olarak tasarlanan “POPPET’S RAILWAY” restoran, miniklerin günlük kiralık cevahir damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan açık büfe lezzetleriyle tatil boyu açık olacak. Bunun yanı sıra Titanic Golf Akademi de düzenlenen özel golf dersleri ile çocuklar yeni bir spor ile tanışırken aileleri de keyifli vakit geçirecek.

Otelde anne babalar da düşünülmüş

Zengin açık büfe restoranı ile Türk, İtalyan, Beef Grill Club ve deniz mahsulleri A’ la carte restoranlarında dünyanın en leziz tatlarını usta şeflerin ellerinden tatma fırsatı anne ve babaları bekliyor.
170 metrekare alan üzerine kurulmuş, birbirinden günlük kiralık mecidiyeköy özel 600 odası ile doğayla iç içe, masmavi deniz manzarası eşliğinde en özel tatil fırsatı için yerinizi ayırtın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir