Fenerbahçenin Genç oyuncusundan Cocu yorumu: Medyanın saldırısı altında

Fenerbahçe’nin Genç Oyuncusu Ferdi Kadıoğlu’ndan Cocu Değerlendirmesi: Medyanın Saldırısı Altında

Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, Teknik Direktör Phillip Cocu’nun ayrılık söylentileriyle ilgili açıklamalar yaptı. Kadıoğlu, “Cocu medyanın saldırısı altında.” dedi.

Fenerbahçe’nin sezon başında NEC Nijmegen takımından transfer ettiği Ferdi Kadıoğlu, Hollanda basınına açıklamalar yaptı. Yeni takımında henüz forma şansı bulamayan futbolcuya, kendisini sarı-lacivertlilere transfer ettiren Phillip Cocu’nun son durumuyla ilgili düşünceleri soruldu.

“COCU’NUN AYRILMASINDAN KORKMUYORUM”

Deneyimli teknik adamın olası bir ayrılığı durumunda kendisinin kulüpteki konumuyla ilgili Ferdi “Cocu’nun olası bir ayrılığından korkmuyorum. Böyle bir durumda kulübede oturup, forma sırasının bana gelmesini bekleyeceğim. Sonrasına bakacağız” dedi.

“COCU MEDYANIN SALDIRISI ALTINDA”

Türkiye’de Phillip Cocu’nun gönderileceğine dair çıkanlar kendisine hatırlatılan Ferdi Kadıoğlu “Cocu biraz medyanın saldırısı altında. Eğer iyi sonuçlar alır puanları toplarsak bunlar daha az konuşulacak. Ancak Türkiye Hollanda’dan farklı bir ülke ve farklı bir kültür var” diye konuştu.

“HAYAT GÜZEL, İYİ VAKİT GEÇİRİYORUM”

Kendi durumuyla ilgili de açıklamalar yapan genç yıldız adayı şunları söyledi: “Hayat burada güzel. İyi vakit geçiriyorum. Ancak şu anda futbol oynamadan uzaktayım. Takım olarak iyi bir pozisyonda değiliz. Daha iyi olması gerekiyor”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir